Seznamte se s našimi zastupiteli

V uplynulých komunálních volbách byli zvoleni i zástupci našeho spolku. Z více než sedmdesáti kandidátů z řad TOP týmu, na kandidátkách TOP 09 nebo nezávislých sdružení, bylo zastupiteli zvoleno 13 jeho členů. Tři z nich úspěšně obhájili své mandáty, ze dvou z nich se pravděpodobně stanou starostové obce. Nově má TOP tým zástupce také v pražském magistrátním zastupitelstvu.

„Mám velkou radost, že se členové našeho spolku v podzimních obecních volbách dokázali zapsat velmi výrazně. Je to základ do dalších let. Zároveň bych chtěl poděkovat všem členům TOP týmu za energii a nasazení v předvolební kampani. Šlo o desítky hodin obětovaných pro společný úspěch,“ poděkoval členům Jan Kavalírek, republikový předseda TOP týmu.

A komu tedy gratulovat? 🙂

V Praze byli zvoleni Jan Chabr (Zastupitelstvo hl. města Prahy), Jana Cagašová (Praha 2), Robert Pecka (Praha 3), Petr Kučera (Praha 4), Jan Kavalírek (Praha 5) a Michael Brokeš (Dolní Měcholupy).

V Jihomoravském kraji znovu uspěl Marek Sovka (Branišovice) a Petr Ducháček (Drnovice), nově byl zvolen i Kamil Krinčev (Brno – Jehnice), Josef Leisser (Božice) a Alena Mařáková (Říčky). V Pardubickém kraji se zastupiteli nově stali Vít Steklý (Slatiňany) a Michal Pražan (Pardubice 4).

Nesmíme také zapomenout zmínit, že členkou TOP týmu je i poslankyně a 1. místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.


Jan Chabr


Jana Cagašová


Robert Pecka


Petr Kučera


Jan Kavalírek


Michael Brokeš


Marek Sovka


Petr Ducháček


Kamil Krinčev


Josef Leisser

Alena Mařáková


Vít Steklý


Michal Pražan