TOP tým Pardubice roste

Mládežnická organizace strany TOP 09 se rozrůstá do dalších krajů a roste i její členská základna. Pardubické předsednictvo přijalo na svém posledním zasedání hned 5 nových členů.

„Rok 2017 byl pro TOP tým zlomový. Podařilo se založit celostátní organizaci, rozšířit působnost z 5 na 12 krajů a více jak zdvojnásobit členskou základu. Když to tedy shrnu, podařilo se za jeden jediný rok vybudovat známou značku o kterou je mezi mladými velký zájem,“ vysvětluje Ondřej Müller, předseda TOP týmu Pardubice.

Noví členové jsou z řad gymnazistů i vysokoškoláků z celého kraje.  Od členství očekávají hlavně nové zkušenosti a příležitosti. „Však někteří z nich jsou už nyní na cestě do Bruselu a čeká je exkurze v Evropském Parlamentu. A podobných příležitostí chystáme mnoho i na příští rok,“ shrnuje Müller.

TOP tým je příležitost. Příležitost nahlédnou do politiky, pochopit, jak funguje politická strana, navštívit politické instituce a potkat se s politiky. Příležitost k dalšímu vzdělání i seberealizaci. Příležitost poznat podobně uvažující mladé lidi se zájmem o politiku.

Jak se stát členem? https://toptym.cz/clenstvi/