TOP tým

Republiková rada

Čau lidi, jmenuji se Robert. Jsem hrdým žižkovákem, kde také působím jako zastupitel MČ Praha 3 za TOP 09. Politika je pro mě spíš koníčkem. V současné době pracuji jako právník v nadnárodní společnosti. V TOP týmu působím takřka od jeho založení.

Robert Pecka

Předseda TOP týmu Praha, info@toptym.cz

Marek Duchaň

Předseda TOP týmu Jihomoravský kraj, info@toptym.cz

Když vznikla TOP 09, věděla jsem, že je to pro mě jako Evropanku ta pravá strana. Pak vznikl TOP tým a já našla komunitu mladých lidí s podobnými názory a aktivitami. Jako regionální předsedkyně TOP 09 Žďársko a členka krajského předsednictva TOP 09 Vysočina se snažím být aktivní nejen v našem kraji. Jako historička a učitelka s nadšením organizuji kulturní a vzdělávací akce, mezi něž patří například masopust, projekty zaměřené na totalitní režimy nebo komentované prohlídky. Mojí vášní je cestování, památky, kulturní akce, tanec, cizí jazyky, dlouhé procházky, plavání a dobré (nejen francouzské) víno.

Lenka Šimo

Předsedkyně TOP týmu Vysočina, info@toptym.cz

Přemek Krejsa

Předseda TOP týmu Pardubice, info@toptym.cz

Jsem Honza a pocházím z Ostravy. Do TOP týmu jsem vstupoval, protože to vnímám jako příležitost, jak zapojit mladé lidi do veřejného dění. Musím říct, že za 3 roky, od doby mého vstupu do spolku, jsem poznal spoustu přátel, seberealizoval se u spousty projektů a doufám, že i motivoval své vrstevníky ke vstupu či větší zájem o politiku.

Jan Tichánek

Předseda TOP týmu Moravskoslezský kraj, info@toptym.cz

Jmenuji se Dalibor a pocházím z Českých Budějovic. Zde také studuji Obor učitelství pro 2. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity, konkrétně společenské vědy a geografii. V TOP týmu jsem od roku 2019. Volný čas trávím s přáteli, cestováním či sledováním dění kolem sebe.

 

Dalibor Vlček

Předseda TOP týmu Jižní Čechy, info@toptym.cz

Adéla Jiránková je předsedkyní TOP týmu Plzeň. V politice se pohybuje od roku 2013. Začínala jako asistentka poslance. Nyní sedí na plzeňské radnici u náměstka primátora. I politika, a zejména ta u mladých, je o přátelství a vzájemné podpoře. V TOP týmu jsme toho zářným příkladem. Jsme hlavně parta přátel, která drží při sobě a podniká spolu různé sportovní a volnočasové aktivity.

Adéla Jiránková

Předsedkyně TOP týmu Plzeň, info@toptym.cz

Zdravím všechny, jsem rodilý Ústečan, ročník 98. V současné době studuji práva na Karlově univerzitě. Po studiu bych chtěl začít pracovat v advokátní kanceláři a zároveň začít podnikat v oblasti ochrany majetku. Do politiky mě přivedl fakt, že v České republice jsou pořád silné socialistické tendence a podnikatelé nemají v této zemi příliš zastání. Také bych rád bojoval za redukci úřednického aparátu, zpřehlednění státní správy a minimalizaci regulací či nařízení. TOP 09 pro mne byla jasná volba, protože té jsou tyto cíle vlastní. TOP tým je pro TOP 09 důležitý, protože vychovává budoucí členy strany. Zatím se pohybuji v komunální politice v Ústí nad Labem. To má pro mě velký význam, protože k tomu městu cítím jakousi zodpovědnost. Podle mého názoru Ústí potřebuje probudit a já se na tomto procesu chci podílet. (nebo ho začít) To je ode mě prozatím vše. Ještě bych chtěl na závěr dodat, že rád poznávám členy TOP týmu a vidím v nich budoucnost české politiky.

Petr Vidlák

Předseda TOP týmu Ústecký kraj, info@toptym.cz

Jmenuji se Kateřina Maružánová , jsem předsedkyně TOP týmu v Karlovarském kraji a členkou krajského výboru TOP 09 Karlovarský kraj. V TOP 09 jsme od počátku, takže se politice věnuji už 10 let. Mám dvě děti a je pro mě pro mne důležité, aby tu pro ně zůstala nejen demokracie, ale i krásná čistá příroda. Byla bych ráda, kdyby se více mladých lidí zajímalo o politiku, alespoň na komunální úrovni, protože to ovlivňuje náš každodenní život. Proto jsem ráda, že mohu být součástí TOP týmu a vidět, jak se mladí lidé zapojují a učí fungovat v politice.

Kateřina Maružánová

Předsedkyně TOP týmu Karlovarský kraj, info@toptym.cz

Jmenuji se Jan Kolář, narozen rokem 2002 a jsem hrdým rodákem malebné dědiny na jihovýchodní Moravě, která se jmenuje Kurovice. Jsem studentem Gymnázia L. Jaroše v Holešově a od svých 16 let jsem českým reprezentantem ve vzpírání. Do TOP týmu jsem vstoupil když mi bylo přesně 15 a jeden den, protože už tou dobou jsem věděl, že TOP 09 je strana přesně pro mě a TOP tým jsem vnímal jako skvělou možnost seznámit se s lidmi, kteří mají k TOP 09 blízko a zjistit jestli jsem si opravdu vybral správně. A teď už jako člen TOP 09 můžu říct, že můj výběr byl nejlepší možný. Mimo práci pro TOP tým a pro TOP 09 jsem se snažil zlepšovat povědomí o politice mezi mladými lidmi i v jiných mládežnickýh spolcích a za tu dobu co se takto zajímám o veřejné dění jsem zjistil, že moje celoživotní poslání je stavět mosty mezi lidmi a doufám, že v tom budu i nadále pokračovat.

Jan Kolář

Předseda TOP tým Zlín, info@toptym.cz

Narodil jsem se pár týdnů po Sametové revoluci, což jakoby předurčilo mou současnou snahu zastavit otáčející se kormidlo společnosti směrem k pořádkům před mým narozením. Středočech studující politologii a mezinárodní vztahy, v současné době obývám Brandýs/n/L-Starou Boleslav, což evokuje můj zájem o historii, věci veřejné, četbu, sport, cestování a špetku té kultury. Jsem předsedou TOP týmu ve Středočeském kraji, kde se snažíme zvýšit zájem mladých spoluobčanů o veřejné dění. Velmi rád si pochutnám na dobrém steaku, chřestu, žebírkách a pivu, vínu, pochutinách z regionální produkce. Dle mytologie jsou vlci, vlčci lidé, kteří považují všechny za své bratry.

Michal Vlček

Předseda TOP týmu Středočeský kraj, info@toptym.cz

Jmenuji se Vojtěch Miler. Narodil jsem se v Liberci roku 1997. V tomto severočeském městě žiji dodnes. Aktuálně studuji historii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Zároveň vykonávám funkci místopředsedy TOP 09 v Liberci a předsedy TOP týmu, což je mládežnická organizace TOP 09. Do toho se snažím být aktivní i mimo TOPku. V Liberci se mi podařilo úspěšně zorganizovat několik akcí, především k výročním událostech našich dějin. Zkrátka se snažím neustále něco dělat. 🙂 Mezi moje hlavní koníčky patří sport, respektive jeho pasivní sledování, zejména hokeje, četba a samozřejmě politika.

Vojtěch Miler

Předseda TOP tým Liberec, info@toptym.cz

Předsednictvo

Revizní komise