TOP tým

Republiková rada

Čau lidi, jmenuji se Robert. Jsem hrdým žižkovákem, kde také působím jako zastupitel MČ Praha 3 za TOP 09. Politika je pro mě spíš koníčkem. V současné době pracuji jako právník v nadnárodní společnosti. V TOP týmu působím takřka od jeho založení.

Robert Pecka

Předseda TOP týmu Praha, info@toptym.cz

Jmenuji se Karel Pelikán, je mi 20 let. Pocházím a žiji v jednom z nejvíc cool měst u nás, v Brně. Studuji na Masarykově univerzitě právo a politologii. Moji hlavní úlohou je práce na tom, aby byl TOP tým světový! Jsem totiž zahraniční tajemník, dále potom kryji záda našemu předsedovi Petrovi Kučerovi jako první místopředseda TOP týmu. V neposlední řadě pečuji s hrdostí o Jihomoravskou organizaci TOP týmu. Jako svědomitý krajský předseda, mám rád naše dobré víno, zpěv a hody, ovšem rád kombinuji tyto „tradiční hodnoty“ s liberalismem. Pokud se zrovna nevěnuji TOP týmu, tak rád objevuji nové země, nebo zrovna dělám nějaký druh sportu.

Karel Pelikán

Předseda TOP týmu Jihomoravský kraj, info@toptym.cz

Když vznikla TOP 09, věděla jsem, že je to pro mě jako Evropanku ta pravá strana. Pak vznikl TOP tým a já našla komunitu mladých lidí s podobnými názory a aktivitami. Jako regionální předsedkyně TOP 09 Žďársko a členka krajského předsednictva TOP 09 Vysočina se snažím být aktivní nejen v našem kraji. Jako historička a učitelka s nadšením organizuji kulturní a vzdělávací akce, mezi něž patří například masopust, projekty zaměřené na totalitní režimy nebo komentované prohlídky. Mojí vášní je cestování, památky, kulturní akce, tanec, cizí jazyky, dlouhé procházky, plavání a dobré (nejen francouzské) víno.

Lenka Šimo

Předsedkyně TOP týmu Vysočina, info@toptym.cz

Mým domovem jsou východní Čechy. Bydlím s milovanou ženou, dětmi a bernardýnem Mášou u Pardubic, ale většinu volného času trávím v podhůří Orlických hor. Nikdy jsem nebyl zaměstnán. Od studentských let pracuji na živnostenské oprávnění v oborech finančnictví, marketingu a vzhledem k rodinnému odkazu také v lesnictví a polnohospodářství. Od roku 2012 pracuji pro TOP 09, kde jsem spolupracoval nebo vedl celkem 8 volebních  kampaní. Spojil jsem tak svého velkého koníčka s živobytím.

Mým nejbližším koníčkem byl vždy sport. Hrával jsem profesionálně hokej, v  roce 2011 jsem úspěšně dokončil maraton v čase 3hod, 35min. Nejlepší relax  je pro mě práce v lese. Narozením dcery jsem změnil životní postoje, rodina je pro mě vždy na prvním místě.

Ondřej Müller

Předseda TOP týmu Pardubice, info@toptym.cz

Pocházím z malého městečka v Moravskoslezském kraji. Díky rodině jsem však měla k politice vždy blízko. Můj zájem o veřejné dění, a vše s ním související, se po příchodu na střední školu ještě více umocnil. Začala jsem si postupně všímat, že spolužáci a vrstevníci, až na drobné výjimky, mou zálibu ani přinejmenším nesdílí. Co hůř, byli vůči těmto tématům lhostejní. Právě toto byl impulz, proč jsem se přidala k týmu. V Moravskoslezském kraji se snažíme především mladým lidem ukazovat to, že politika jejich životy ovlivňuje mnohem více, než si oni sami myslí.

Tereza Zimmermannová

Předsedkyně TOP týmu Moravskoslezský kraj, info@toptym.cz

Předseda jihočeského TOP týmu Jan Mikeš pochází ze šumavského města Volary, ale většinu roku žije v Českých Budějovicích, kde studuje Obchodní akademii. Po dokončení střední školy by rád studoval nějaký obor týkající se mezinárodních vztahů. Volný čas nejraději tráví s přáteli nebo cestováním.

Jan Mikeš

Předseda TOP týmu Jižní Čechy, info@toptym.cz

Adéla Jiránková je předsedkyní TOP týmu Plzeň. V politice se pohybuje od roku 2013. Začínala jako asistentka poslance. Nyní sedí na plzeňské radnici u náměstka primátora. I politika, a zejména ta u mladých, je o přátelství a vzájemné podpoře. V TOP týmu jsme toho zářným příkladem. Jsme hlavně parta přátel, která drží při sobě a podniká spolu různé sportovní a volnočasové aktivity.

Adéla Jiránková

Předsedkyně TOP týmu Plzeň, info@toptym.cz

Zdravím všechny, jsem rodilý Ústečan, ročník 98. V současné době studuji práva na Karlově univerzitě. Po studiu bych chtěl začít pracovat v advokátní kanceláři a zároveň začít podnikat v oblasti ochrany majetku. Do politiky mě přivedl fakt, že v České republice jsou pořád silné socialistické tendence a podnikatelé nemají v této zemi příliš zastání. Také bych rád bojoval za redukci úřednického aparátu, zpřehlednění státní správy a minimalizaci regulací či nařízení. TOP 09 pro mne byla jasná volba, protože té jsou tyto cíle vlastní. TOP tým je pro TOP 09 důležitý, protože vychovává budoucí členy strany. Zatím se pohybuji v komunální politice v Ústí nad Labem. To má pro mě velký význam, protože k tomu městu cítím jakousi zodpovědnost. Podle mého názoru Ústí potřebuje probudit a já se na tomto procesu chci podílet. (nebo ho začít) To je ode mě prozatím vše. Ještě bych chtěl na závěr dodat, že rád poznávám členy TOP týmu a vidím v nich budoucnost české politiky.

Petr Vidlák

Předseda TOP týmu Ústecký kraj, info@toptym.cz

Jmenuji se Kateřina Maružánová , jsem předsedkyně TOP týmu v Karlovarském kraji a členkou krajského výboru TOP 09 Karlovarský kraj. V TOP 09 jsme od počátku, takže se politice věnuji už 10 let. Mám dvě děti a je pro mě pro mne důležité, aby tu pro ně zůstala nejen demokracie, ale i krásná čistá příroda. Byla bych ráda, kdyby se více mladých lidí zajímalo o politiku, alespoň na komunální úrovni, protože to ovlivňuje náš každodenní život. Proto jsem ráda, že mohu být součástí TOP týmu a vidět, jak se mladí lidé zapojují a učí fungovat v politice.

Kateřina Maružánová

Předsedkyně TOP týmu Karlovarský kraj, info@toptym.cz

Jmenuji se Lukáš Činč. Narodil jsem se v roce 1995 ve Zlíně. Vyučil jsem se s maturitou v oboru gastronomie, která je zároveň mojí vášní. Nyní ale pracuji jako obchodní zástupce. Do TOP 09 jsem vstoupil v roce 2017 a o rok později do TOP týmu. Baví mě práce s mladými lidmi, kteří dokazují, že politika není jen pro staré pány s mnoha tituly před i za jménem.

Lukáš Činč

Předseda TOP tým Zlín, info@toptym.cz

Narodil jsem se pár týdnů po Sametové revoluci, což jakoby předurčilo mou současnou snahu zastavit otáčející se kormidlo společnosti směrem k pořádkům před mým narozením. Středočech studující politologii a mezinárodní vztahy, v současné době obývám Brandýs/n/L-Starou Boleslav, což evokuje můj zájem o historii, věci veřejné, četbu, sport, cestování a špetku té kultury. Jsem předsedou TOP týmu ve Středočeském kraji, kde se snažíme zvýšit zájem mladých spoluobčanů o veřejné dění. Velmi rád si pochutnám na dobrém steaku, chřestu, žebírkách a pivu, vínu, pochutinách z regionální produkce. Dle mytologie jsou vlci, vlčci lidé, kteří považují všechny za své bratry.

Michal Vlček

Předseda TOP týmu Středočeský kraj, info@toptym.cz

Jmenuji se Vojtěch Miler. Narodil jsem se v Liberci roku 1997. V tomto severočeském městě žiji dodnes. Aktuálně studuji historii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Zároveň vykonávám funkci místopředsedy TOP 09 v Liberci a předsedy TOP týmu, což je mládežnická organizace TOP 09. Do toho se snažím být aktivní i mimo TOPku. V Liberci se mi podařilo úspěšně zorganizovat několik akcí, především k výročním událostech našich dějin. Zkrátka se snažím neustále něco dělat. 🙂 Mezi moje hlavní koníčky patří sport, respektive jeho pasivní sledování, zejména hokeje, četba a samozřejmě politika.

Vojtěch Miler

Předseda TOP tým Liberec, info@toptym.cz

Předsednictvo

Revizní komise