TOP tým

Předsednictvo

Jedním ze spoluzakladatelů TOP týmu v Praze. V uplynulých letech se věnoval několika pozicím na ministerstvech nebo Úřadu vlády, které přímo i nepřímo souvisí s jeho vystudovaným oborem Mezinárodních vztahů. Aktuálně je zastupitelem Prahy 4. Nejraději tráví volný čas sportem, turistikou nebo aktivním odpočinkem.

Petr Kučera

Předseda TOP týmu, p.kucera@toptym.cz

Jmenuji se Karel Pelikán, je mi 20 let. Pocházím a žiji v jednom z nejvíc cool měst u nás, v Brně. Studuji na Masarykově univerzitě právo a politologii. Mojí hlavní úlohou je práce na tom, aby byl TOP tým světový! Jsem totiž zahraniční tajemník, dále potom kryji záda našemu předsedovi Petrovi Kučerovi jako první místopředseda TOP týmu. V neposlední řadě pečuji s hrdostí o jihomoravskou organizaci TOP týmu. Jako svědomitý krajský předseda, mám rád naše dobré víno, zpěv a hody, ovšem rád kombinuji tyto „tradiční hodnoty“ s liberalismem. Pokud se zrovna nevěnuji TOP týmu, tak rád objevuji nové země, nebo zrovna dělám nějaký druh sportu.

Karel Pelikán

1. místopředseda

Když vznikla TOP 09, věděla jsem, že je to pro mě jako Evropanku ta pravá strana. Pak vznikl TOP tým a já našla komunitu mladých lidí s podobnými názory a aktivitami. Jako regionální předsedkyně TOP 09 Žďársko a členka krajského předsednictva TOP 09 Vysočina se snažím být aktivní nejen v našem kraji. Jako historička a učitelka s nadšením organizuji kulturní a vzdělávací akce, mezi něž patří například masopust, projekty zaměřené na totalitní režimy nebo komentované prohlídky. Mojí vášní je cestování, památky, kulturní akce, tanec, cizí jazyky, dlouhé procházky, plavání a dobré (nejen francouzské) víno.

Lenka Šimo

místopředsedkyně

Čau lidi, jmenuji se Robert. Jsem hrdým žižkovákem, kde také působím jako zastupitel MČ Praha 3 za TOP 09. Politika je pro mě spíš koníčkem. V současné době pracuji jako právník v nadnárodní společnosti. V TOP týmu působím takřka od jeho založení.

Robert Pecka

místopředseda

Adéla Jiránková je předsedkyní TOP týmu Plzeň. V politice se pohybuje od roku 2013. Začínala jako asistentka poslance. Nyní sedí na plzeňské radnici u náměstka primátora. I politika, a zejména ta u mladých, je o přátelství a vzájemné podpoře. V TOP týmu jsme toho zářným příkladem. Jsme hlavně parta přátel, která drží při sobě a podniká spolu různé sportovní a volnočasové aktivity.

Adéla Jiránková

členka předsednictva

Bydlím v Letohradě, malém městě v podhůří Orlických hor, nicméně mnoho času trávím v hlavním městě, jelikož jsem v roce 2017 začal studovat ČVUT v Praze. Politika patří mezi mé největší koníčky, a to byl důvod, proč jsem do TOP týmu v Pardubicích vstoupil. TOP tým mi umožnil poznat mnoho lidí se stejnými zájmy, jako mám já. Mnoho jeho členů mi předalo svoje zkušenosti, například s komunální politikou. Jakožto člen předsednictva bych rád TOP tým obohacoval o svojí zkušenost s tím, jak lidé vnímají politické dění a jaké mají problémy v menších městech České republiky.

Přemysl Krejsa

člen předsednictva

Narodil jsem se na podzim roku 1999 v Českém Krumlově, kde jsem i později úspěšně absolvoval místní gymnázium. Od června 2017 jsem jedním ze zakládajících členů TOP týmu u nás v Jihočeském kraji. Rok a půl jsem byl ve funkci místopředsedy a podařilo se mi tak přispět k rozvoji krajské buňky. Nyní jsem členem celostátního předsednictva, zvoleným za domovský Jihočeský kraj. Na TOP týmu mě baví především rozmanitost a také přidaná hodnota v podobě přátelství a poznání mnoha přátel, se kterými sdílím podobné hodnoty.

Jiří Kuchař

člen předsednictva

Republiková rada

Revizní komise