TOP tým

Předsednictvo

Jmenuji se Tomáš, momentálně žiji v Praze a jako předseda TOP týmu mám tu čest reprezentovat svou oblíbenou skupinu inspirativních mladých lidí napříč celou republikou. V TOP týmu jsem takřka od jeho počátků a tak můžu směle říci, že se neustále posouvá vpřed a nabízí nejen politické vyžití ale zejména nové přátele a zábavu. Mojí vizí je, aby se TOP tým stal kamarádským podhoubím pro generace svěžích a pracovitých pravicových politiků, kteří přinesou ČR nové vize a úspěchy.

Tomáš Mudra

Předseda TOP týmu

Ahoj, jmenuji se Honza Mikeš a pocházím z jihočeských Volar. Aktuálně ale trávím většinu času v Praze, kde studuji politologii a veřejnou politiku a také pracuji pro některé naše topácké politiky jak ve sněmovně, tak na komunální úrovni. V TOPtýmu jsem od té doby, co jsem ho v roce 2017 v Jihočeském kraji spoluzaložil. Před přesídlením do Prahy jsem měl tu čest být jeho krajským předsedou. Věřím, že svěží pravicová politika je tou nejlepší možnou pro všechny čestné a pracovité lidi. 

Jan Mikeš

1. místopředseda

Jmenuji se Robert Pecka, je mi 31 let. Jsem hrdým žižkovákem, kde také působím jako zastupitel MČ Praha 3 za TOP 09. Politika je pro mě spíš koníčkem. V současné době pracuji jako právník v nadnárodní společnosti. V TOP týmu působím takřka od jeho založení a jsem také předsedou TOP týmu Praha. Nejraději tráví volný čas sportem, turistikou nebo aktivním odpočinkem.

Robert Pecka

Místopředseda

Jmenuji se Honza a pocházím z Ostravy. Do TOP týmu jsem vstupoval, protože to vnímám jako příležitost, jak zapojit mladé lidi do veřejného dění. Musím říct, že za 4 roky, od doby mého vstupu do spolku, jsem poznal spoustu přátel, seberealizoval se u spousty projektů a doufám, že i motivoval své vrstevníky ke vstupu či větší zájem o politiku. V TOP týmu Moravskoslezský kraj působím už druhým rokem jako předseda.

Jan Tichánek

Místopředseda

Jmenuji se Karel Pelikán, je mi 22 let. Pocházím a žiji v jednom z nejvíc cool měst u nás, v Brně. Studuji na Masarykově univerzitě právo a politologii. Mojí hlavní úlohou je práce na tom, aby byl TOP tým světový! Mám rád naše jihomoravské víno, zpěv a hody, ovšem rád kombinuji tyto „tradiční hodnoty“ s liberalismem. Pokud se zrovna nevěnuji TOP týmu, tak rád objevuji nové země, nebo zrovna dělám nějaký druh sportu.

Karel Pelikán

Člen předsednictva

Jmenuji se Šárka a jsem studentka FSV UK a také dlouholetá TOPtýmačka. O veřejné dění jsem se začala více zajímat už na základce a později jsem hledala způsoby, jak se do něj zapojit. TOP tým mi dal mnoho zkušeností, skvělé zážitky a také přátelství. Jsem ráda, že se nyní mohu podílet na tom, aby TOP tým toto vše poskytoval ještě více mladým lidem.

Šárka Exnarová

Členka předsednictva

Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 20, pocházím z Karlovarska, ale momentálně studuji informatiku na ČVUT v Praze. Členem TOP týmu jsem už od roku 2019, tedy od svých 17ti let. Mým hlavním úkolem v pozici tajemníka je být předsednictvu vždy po ruce a pomáhat jeho členům k dosažení jejich cílů.
Martin Růžek

Člen předsednictva

Ahoj, jmenuji se Matyáš, je mi 19 let, a jsem pražský středoškolák, který je aktivní v mnoha studentských organizacích. V TOP týmu mám na starosti dolévat předsedovi kávu, druhou rukou psát zápis schůze, a přitom se na všechny krásně usmívat. Pokud si chcete promluvit s nejvíc (ne)důležitým členem předsednictva – jsem vám k dispozici! 😁

Matyáš Paulíny

Tajemník TOP týmu

Republiková rada

Revizní komise