TOP tým

Předsednictvo

Jmenuji se Karel Pelikán, je mi 22 let. Pocházím a žiji v jednom z nejvíc cool měst u nás, v Brně. Studuji na Masarykově univerzitě právo a politologii. Mojí hlavní úlohou je práce na tom, aby byl TOP tým světový! Mám rád naše jihomoravské víno, zpěv a hody, ovšem rád kombinuji tyto „tradiční hodnoty“ s liberalismem. Pokud se zrovna nevěnuji TOP týmu, tak rád objevuji nové země, nebo zrovna dělám nějaký druh sportu.

Karel Pelikán

Předseda TOP týmu

Jmenuji se Robert Pecka, je mi 29 let. Jsem hrdým žižkovákem, kde také působím jako zastupitel MČ Praha 3 za TOP 09. Politika je pro mě spíš koníčkem. V současné době pracuji jako právník v nadnárodní společnosti. V TOP týmu působím takřka od jeho založení a jsem také předsedou TOP týmu Praha. Nejraději tráví volný čas sportem, turistikou nebo aktivním odpočinkem.

Robert Pecka

1. místopředseda

Narodil jsem se na podzim roku 1999 v Českém Krumlově, kde jsem i později úspěšně absolvoval místní gymnázium. Nyní studuji práva. Od června 2017 jsem jedním ze zakládajících členů TOP týmu u nás v Jihočeském kraji. V uplynulých dvou letech jsem byl členem předsednictva celostátního TOP týmu. Protože jsem ale nestihl vše, co jsem si předsevzal, kandidoval jsem letos na místopředsedu naší skvělé organizace. Na TOP týmu mě baví především rozmanitost a také přidaná hodnota v podobě přátelství a poznání mnoha přátel, se kterými sdílím podobné hodnoty.

Jiří Kuchař

místopředseda

Ahoj! Moje jméno je Klára, narodila jsem se dva roky po miléniu. Bydlím na Vysočině, kde hraju závodně fotbal.Věnuji se všemu co mě baví, naplňuje nebo to dělám s lidmi, které mám ráda. Top tým splňuje všechny kritéria. Věnuji se práci s členskou základnou nebo se činím na organizaci všelijakých akcích. Na Top týmu mě naplňuje práce v kolektivu mladých lidí, kteří se i přes občasně rozdílné názory vždy dokáží domluvit a užít společně strávený čas. Klára Jenčová

místopředsedkyně

Jsem rodilý Žižkovák a v současnosti student na Univerzitě Karlově. Do TOP týmu jsem vstoupil, protože mě zajímala politika a byly mi blízké hodnoty TOP 09. Avšak brzy jsem zjistil, že TOP tým nejenže sdružuje mladé lidi se zájmem o politiku, ale je to taktéž místo, kde jsem měl možnost potkat nové přátele, načerpat mnoho zkušeností a zažít spoustu skvělých chvil. Proto jsem se rozhodl stát se členem předsednictva a byl bych rád, kdyby další mladí lidé mohli v TOP týmu najít totéž.

Max Špachta

člen předsednictva

Ahoj! Jmenuji se Adam a v září 2020 jsem oslavil devatenácté narozeniny. O politiku se zajímám už dlouho, a když jsem dlouhodobě favorizoval TOP 09, vstoupil jsem v létě roku 2018 do TOP týmu a na jaře roku 2020 pak i do TOP 09 v mém rodném Benešově. TOP tým je pro mě v první řadě skvělá parta lidí, kteří jsou si názorově blízcí, ale když přece jen přijde na spor, dokážeme diskutovat civilizovaně, a to se mi na nás líbí. V současnosti studuji VŠE a zkušenosti v oboru uplatňuji a rozvíjím v naší IT sekci. Mezi moje koníčky patří, kromě informatiky, airsoft a hudba. Hraji na kytaru, hlavně country a bluegrass. Fešáci, Shania Twain a Alan Jackson jsou mí favorité. Když čtu, tak obecně literaturu faktu. Železnice, moderní historie, vojenství a etiketa jsou témata mně nejbližší. Miluji cokoliv pálivého, whisky s medem, východy slunce a vintage předměty.

Adam Hanuš

člen předsednictva

Republiková rada

Revizní komise