TOP tým

Předsednictvo

Jmenuji se Tomáš, momentálně žiji v Praze a jako předseda TOP týmu mám tu čest reprezentovat svou oblíbenou skupinu inspirativních mladých lidí napříč celou republikou. V TOP týmu jsem takřka od jeho počátků a tak můžu směle říci, že se neustále posouvá vpřed a nabízí nejen politické vyžití ale zejména nové přátele a zábavu. Mojí vizí je, aby se TOP tým stal kamarádským podhoubím pro generace svěžích a pracovitých pravicových politiků, kteří přinesou ČR nové vize a úspěchy.

Tomáš Mudra

Předseda TOP týmu

Ahoj, jmenuji se Honza Mikeš a pocházím z jihočeských Volar. Aktuálně ale trávím většinu času v Praze, kde studuji politologii a veřejnou politiku a také pracuji pro některé naše topácké politiky jak ve sněmovně, tak na komunální úrovni. V TOPtýmu jsem od té doby, co jsem ho v roce 2017 v Jihočeském kraji spoluzaložil. Před přesídlením do Prahy jsem měl tu čest být jeho krajským předsedou. Věřím, že svěží pravicová politika je tou nejlepší možnou pro všechny čestné a pracovité lidi. 

Jan Mikeš

1. místopředseda

Jmenuji se Robert Pecka, je mi 31 let. Jsem hrdým žižkovákem, kde také působím jako zastupitel MČ Praha 3 za TOP 09. Politika je pro mě spíš koníčkem. V současné době pracuji jako právník v nadnárodní společnosti. V TOP týmu působím takřka od jeho založení a jsem také předsedou TOP týmu Praha. Nejraději tráví volný čas sportem, turistikou nebo aktivním odpočinkem.

Robert Pecka

místopředseda

Jmenuji se Honza a pocházím z Ostravy. Do TOP týmu jsem vstupoval, protože to vnímám jako příležitost, jak zapojit mladé lidi do veřejného dění. Musím říct, že za 4 roky, od doby mého vstupu do spolku, jsem poznal spoustu přátel, seberealizoval se u spousty projektů a doufám, že i motivoval své vrstevníky ke vstupu či větší zájem o politiku. V TOP týmu Moravskoslezský kraj působím už druhým rokem jako předseda.

Jan Tichánek

místopředseda

Jmenuji se Karel Pelikán, je mi 22 let. Pocházím a žiji v jednom z nejvíc cool měst u nás, v Brně. Studuji na Masarykově univerzitě právo a politologii. Mojí hlavní úlohou je práce na tom, aby byl TOP tým světový! Mám rád naše jihomoravské víno, zpěv a hody, ovšem rád kombinuji tyto „tradiční hodnoty“ s liberalismem. Pokud se zrovna nevěnuji TOP týmu, tak rád objevuji nové země, nebo zrovna dělám nějaký druh sportu.

Karel Pelikán

člen předsednictva

Jmenuji se Šárka a jsem studentka FSV UK a také dlouholetá TOPtýmačka. O veřejné dění jsem se začala více zajímat už na základce a později jsem hledala způsoby, jak se do něj zapojit. TOP tým mi dal mnoho zkušeností, skvělé zážitky a také přátelství. Jsem ráda, že se nyní mohu podílet na tom, aby TOP tým toto vše poskytoval ještě více mladým lidem.

Šárka Exnarová

členka předsednictva

Ahoj, jmenuji se Tomáš a narodil jsem se na Valašsku, kde jsem se ve svých osmnácti letech stal předsedou regionální organizace TOP09. Kromě aktivit spojených s TOP 09 a TOP týmem se věnuji ekonomii, investování a energetice, velmi často právě na tato témata píšu komentáře do různých internetových deníků. Náš spolek je výborným místem pro angažování se do veřejného dění. Naši členové se mohou zapojit i do jednotlivých sekcí, ve kterých se projednávají odbornější témata, tudíž o rozmanitost debaty je postaráno! 

Tomáš Cverna

člen předsednictva

Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 20, pocházím z Karlovarska, ale momentálně studuji informatiku na ČVUT v Praze. Členem TOP týmu jsem už od roku 2019, tedy od svých 17ti let. Mým hlavním úkolem v pozici tajemníka je být předsednictvu vždy po ruce a pomáhat jeho členům k dosažení jejich cílů.
Martin Růžek

tajemník TOP týmu

Republiková rada

Revizní komise