TOP tým Liberec

TOP Tým Liberec je uskupení mladých lidí, kteří jsou nejen podporovateli konzervativní a liberální politiky, tedy té, která je prezentována stranou TOP 09 a jejími hodnotami, ale také tvoří zájmové uskupení mladých, občansky aktivních lidí z celého Libereckého kraje, kteří chtějí, aby jejich hlas byl slyšet.

TT Liberec byl založen v březnu 2016, kdy se jeho předsedou stal jeho zakladatel Pavel Schnirch. (V současné době čestný předseda.)

Právě teď má TT Liberec šest členů a přijímá další! Naší hlavní náplní práce byla v posledních dvou letech především různorodá podpora TOP 09 v kampani před krajskými (2016) a poslaneckými (2017) volbami. V nadcházejícím roce se ovšem kromě pomoci s komunálními volbami a kampaní chceme scházet i s dalšími (nejen) mladými občany, pořádat veřejné diskuse, workshopy i setkání s významnými politickými osobnostmi.

Pokud se zajímáš o politické dění a/nebo by ses o něj začít zajímat chtěl/a, vyznáváš výše zmíněné hodnoty a je ti mezi 15 a 35 lety, tak se na nás neváhej obrátit! Napiš nám mail (napiš nám mail, i když si nejsi jistý/á nebo se chceš na cokoliv zeptat) nebo nám napiš na facebooku! (https://goo.gl/GBez7X)

Kontakty:

Vznik srpen 2017

Předsedkyně: Tereza Dlouhá (tereza.dlouha@top-az.eu)

Místopředsedkyně: Dita Habhab (Horvathova.D@seznam.cz)

kontakty: Tereza Dlouhá, e-mail: tereza.dlouha@top-az.eu, tereza.dlouha@top09.cz, telefon: +420 734 749 271