Jmenuji se Žaneta Biedermannová, je mi 22 let a pocházím z Plzně, kde studuji třetím rokem mezinárodní vztahy na Západočeské univerzitě. Jsem členkou Akademického spolku studentů politických věd v Plzni, kde pravidelně pořádáme besedy a přednášky na aktuální politická témata pro studenty i veřejnost.

V rámci TOP 09 působím ve výboru regionální organizace Plzeň 2, kde jsem rovněž místopředsedkyní sportovní komise. Pracuji v advokátní kanceláři.

Dle mého názoru, je velmi důležité, aby se mladí lidé zajímali o politiku a současné dění. Všeobecný přehled je nutnou součástí pro všechny z nás. Stále více lidí vnímá politiku automaticky jako něco záporného a to je potřeba změnit. Především naše generace musí být ta, která jde zodpovědně k volbám volit pravicové, demokratické strany (ideálně TOP 09), protože právě naše generace bude v této zemi žít dalších 60 let a je jen na nás, zda se vrátíme o 40 let zpátky nebo si udržíme demokracii, o které naši rodiče a prarodiče tak dlouho snili a za kterou bojovali. Jsem přesvědčena, že společně můžeme něco změnit.