Narodil jsem se 15. 12. 1992 v Jihlavě, se kterou jsem spjatý téměř celý život. Po absolvování místního gymnázia jsem vystudoval evropská studia na Univerzitě Palackého v Olomouci, a když Pán dá, tak letos završím navazující studium mezinárodních vztahů. V rámci programu Erasmus+ jsem absolvoval studium mezinárodních vztahů a diplomacie v bosenském Sarajevu na Fakultetu političkih nauka, což mi možná pomohlo získat pozici vedoucího Eurocentra při Úřadu vlády ČR.

Kromě politiky jako takové patří mezi mé zájmy sport, především fotbal, který hraji již téměř 20 let. V rámci TOP 09 působím jako člen výboru MO Jihlava a funkci předsedy TOP Týmu Vysočina jsem převzal po Kryštofu Kothbauerovi, díky čemuž mám laťku nastavenou pekelně vysoko :-).

O přínosu TOP Týmu si myslím není třeba sáhodlouze diskutovat, z vlastní zkušenosti vím, že to není jen o „suchém“ schůzování, ale především o výměně zkušeností, názorů a hlavně o poznávání nových, zajímavých lidí. Také doufám, že se budeme i nadále rozšiřovat, protože TOPka mladé lidi potřebuje.