Jmenuji se Jan Kavalírek, je mi 24 let a pocházím z Prahy 5. Studuji posledním rokem Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor finance se zaměřením na monetární a fiskální ekonomii, přičemž předmětem mého zájmu je zejména financování zdravotnictví.

Svoji praxi vykonávám ve společnosti vlastněné rodinou s názvem Grade Medical, která se zabývá aplikací nanovláken ve zdravotnictví a následně výrobou zdravotnických krytů ran. Za svá studia jsem rovněž prošel několikero stážemi, pomocí kterých jsem se snažil sbírat další zkušenosti – na Ministerstvu financí, Ministerstvu průmyslu a obchodu, Ministerstvu zdravotnictví nebo v komerčních bankách, a to vždy v útvarech ekonomických či finančních analýz.

V roce 2011 jsem založil mládežnickou organizaci TOP tým Praha a byl zvolen jejím předsedou, kterým jsem dodnes. Na 1. sněmu celostátní mládežnické organizace TOP tým jsem pak byl zvolen předsedou celostátního TOP týmu. Zároveň jsem i členem strany TOP 09 na Praze 5. Zde přispívám i k práci na místní radnici, a to konkrétně z pozice předsedy sportovní komise a člena finančního výboru.

TOP tým je pro mne symbolem platformy, která sdružuje mladé aktivní lidi se zájmem o veřejné dění, kteří podporují liberálně-konzervativní hodnoty a chtějí v naší zemi moderní, proevropskou, pravicovou a svobodnou společnost. Jsem přesvědčen, že je nesmírně důležité, aby se mladí lidé více zapojovali do politiky a přispívali svým názorem do veřejné diskuse. Činnost pro další rozvoj TOP týmu mne proto velmi naplňuje a rád se ji snažím věnovat volný čas a energii, které mám