Jmenuji se Jan Kavalírek a je mi 25 let. TOP tým je pro mě srdcová záležitost. Vždycky jsem věřil, že by se mladí lidé měli zapojovat aktivně do politiky a vnášet do ní své názory. Právě proto, když vznikla TOPka, jsem založil její mládežnickou organizaci TOP týmu, tehdy ještě jen v Praze. V loňském roce jsme z ní s pomocí mých přátel vybudovali celostátní organizaci a já byl zvolen jejím prvním předsedou, čehož si velmi vážím. Vedle TOP týmu jsem pak členem TOPky na Praze 5, kde působím jako poradce našeho starosty a nyní budu z pátého místa kandidovat do Zastupitelstva této městské části.

Co se týká mého profesního působení, jsem absolventem VŠE se zaměřením na fiskální a monetární ekonomii a oceňování podniků. Prošel jsem působeními na Ministerstvu financí, Ministerstvu zdravotnictví a ve společnosti AGEL, abych šel následně do vlastní rodinné firmy Grade Medical. Zabýváme výzkumem a vývojem v oblasti nanotechnologíí a hojení ran, zároveň vyvíjíme a vyrábíme zdravotnické prostředky. No a já mám zde na starost obchodní činnost a ekonomiku.

Když mi zbývá ještě nějaký další volný čas, jdu si zaběhat nebo se učím nějaký novým věcem, třeba zrovna teď hrát na kytaru ☺. Kromě toho rád lyžuju a jezdím s rodinou závody dračích lodí.