O nás

O nás

Kdo jsme?

TOP tým je kolektiv mladých a aktivních lidí podporujících hodnoty a politiku strany TOP 09, kteří nechtějí jen nečinně sledovat, jakým směrem se Česká republika, jak na vnitrostátní tak i mezinárodní scéně, ubírá. Naopak chtějí aktivně promluvit do veřejného dění a osudu naší země i Evropy. Právě proto se rozhodli do TOP týmu zapojit, poznat nové a podobně smýšlející přátele a společnými silami se přispívat k veřejnému životu a kultivovat jej.

Co chceme?

Cílem TOP týmu je vytvoření prostoru, který pomáhá osobnostnímu, politickému i sociálnímu růstu mladého člověka, kterému není lhostejné politické dění a stav veřejného sektoru v naší zemi a chce být aktivní součástí procesu vývoje našeho státu a naší kultury. Spolek chce u mladé generace podporovat ideje liberálně-konzervativní politiky a posilovat vědomí o tradičníchhodnotách společnosti. Program a zaměření TOP týmu pak přirozeně vychází z programových cílů strany TOP 09.

Co děláme a s kým spolupracujeme?

Uskutečnili jsme již celou řadu přednášek, besed, seminářů i odborných konferencí k aktuálnímu společensko-politického dění za účasti řady politiků a odborníků.

Dále jsme otevřeni i pro tu část mladých lidí, kteří v něm budou hledat kamarády či prostor pro svůj další odborný růst nebo kteří si pouze chtějí vyjasnit své budoucí ideologické zaměření a jsou připraveni o svých názorech diskutovat.

Spolupracujeme s celou řadou domácích i zahraničních partnerských subjektů, například s pobočkami zahraničních nadací a důležitou součástí naší činnosti je aktivní spolupráce se partnerskými organizacemi v zemích EU jako například s Youth of European People´s  Party (YEPP).